Přátelský zápas 2012

Ostrava

Juniorský tým Steelers 4.11.2012 nastoupil ke svému prvnímu ostrému zápasu. Jako soupeř se jim postavil čtvrtý tým české juniorské ligy ČJLAF - Pardubice Bucks.

Pardubice přijeli na ostravské hřiště s mírně prořídlými řadami po náročné sezóně. Hned ve svém prvním drivu však, po pěkné trikové akci, otevřeli skóre. Potvrdit touchdown se jim nepodařilo a tak se ujali vedení 6:0. V tu chvíli asi nikdo nečekal, že to budou jejich poslední body.

Ostravští mladíci hned z následujícího útoku vyrovnali a do poločasu přidali ještě další 4 touchdowny. Do přestávkové pauzy se tedy šlo za stavu 32:6 pro domácí.

V druhé půlce už jasně dominovali hráči Steelers a hráčům Bucks pomalu docházeli síly. Ostravští hráči přidali ještě další 4 touchdowny a jedno safety.

BCK - TD - 0:6 - Daniel Moravec, 32y pass od Josefa Svobody (1pt run neúspěšný)
STE - TD - 7:6 - Martin Mísař, 5y run (Tomáš Bartusek 1pt run)
STE - TD - 13:6 - Martin Kokošinský, 38y pass od Martina Mísaře (1pt run neuspěšný)
STE - TD - 20:6 - Martin Mísař, 15y run (Tomáš Nezmar 1pt run)
STE - TD - 26:6 - Martin Mísař, 9y run (1pt run neúspěšný)
STE - TD - 32:6 - Martin Mísař, 48y run (1pt pass neúspěšný)
STE - TD - 40:6 - Martin Mísař, 25y run (Martin Kokošinský 2pt pass od Martina Mísaře)
STE - TD - 46:6 - Martin Mísař, 2y run (2pt pass neúspěšný)
STE - TD - 52:6 - Martin Kokošinský, 46y pass od Martina Mísaře (2pt pass neuspěšný)
STE - TD - 59:6 - Matěj Mikulenka, 16y pass od Martina Mísaře (Tomáš Bartusek 1pt run)
STE - SAFETY - 61:6