ČLAF DIVIZE IV 2015

Vysočina

blog

Z důvodu prvního vzájemného duelu nebylo jasné co od týmu z Vysočiny čekat.

Naše sestava nastoupila oslabená o našeho starting QB a na pozici musel zaskočit WR/TE Petr Dudek, který se zápasu zhostil dobře, nicméně passy nenacházeli cíle tak jak bychom chtěli a postup nám často znemožnili ztráty míče a některé inidividuální chyby.

První poločas byl jednoznačně v režii domácích. Pro náš tým nebylo jednoduché opakovaně startovat z našich 20yd. Runovou hru se dařilo celkem zastavovat, nicméně největší problémy nám dělala pasová hra soupeře.

blog

O poločase jsme si řekli důležité chyby, upravili jsme hru, tým se trošku více soustředil a nahecoval a druhý poločas už vypadal jinak. Nasazení našich hráčů se nejvíce projevilo v poslední čtvrtině, kde se nám podařilo skórovat 2 TD a byla vidět největší chuť hrát.

Scoring summary

1st QUARTER
Vysočina Gladiators TD - 8:0 - Kamil Doležal, 20y pass od Ondřej Pavlas (Kamil Doležal 2pt pass od Ondřej Pavlas); 7:03
Vysočina Gladiators TD - 14:0 - Stanislav Benc, 35y run (2pt run neúspěšný); 2:34
2nd QUARTER
Vysočina Gladiators TD - 20:0 - Kamil Doležal, 13y run (2pt run neúspěšný); 2:04
3rd QUARTER
Vysočina Gladiators TD - 26:0 - Kamil Doležal, 56y fumble return (2pt run neúspěšný); 3:50
4th QUARTER
Ostrava Steelers 2 TD - 26:6 - Petr Dudek, 7y run (2pt run neúspěšný); 5:20
Ostrava Steelers 2 TD - 26:14 - Petr Dudek, 1y run (Dominik Dvorský 2pt pass od Petr Dudek); 0:00