Dorostenecká liga U16

Ostrava

blog

Ostrava hostila první turnaj dorostenecké ligy letošní sezóny. Na hřiště Steelers přijeli týmy brněnských Sígrs a pardubických Bucks.

V prvním zápase se proti sobě postavil tým Steelers proti Pitbulls.
Na pozici quarterbacka se postavil Reilly Steel a začátek zápasu patřil zejména jemu. Všechny tři úvodní drivy dovedl až do endzóny Sígrs. Přesnými passy našel své tři receivery - bratry Kolmáše a Timoteje Kukučíka. Rázem Steelers vedli o 20 bodů.

Potom se probudil i útok Sígrs, když 27 yardový runem snížil Jan Hampl. Odpověď mladých ocelařů však na sebe nenechala dlouho čekat a ještě do přestávky chytil svůj druhý touchdown Timotej Kukučík.

Druhý poločas se lépe povedl brněnskému týmu, ale 2 passové touchowny z ruky Jana Hampla na Jakuba Vacenovského již zápas neotočily. Jednou se podařilo skórovat i Jakubovi Kročkovi, opět po passu Reillyho Steela. Reilly nakonec zkompletoval pět touchownů a stal se zaslouženě hvězdou zápasu.

blog

Padubičtí Buck přijeli do Ostravy bez platné soupisky - zápasy tohoto týmu tedy byly kontumovány a byly odehrány přátelské scrimmage.

Ostravský tým tak se dvěmi výhrami ovládl svůj turnaj a po prvním kole dorostenecké ligy je na čele Východní Skupiny.

foto: Steelers

Nejlepší výkony

Ohlasy po zápase