Preseason Game 2013

Kravaře

blog

Pro přípravný zápas před letošní sezónou v první české lize amerického fotbalu (ČLAF A) si ostravský tým pozval slovenský tým z Topolčan.

V neděli 24.3. se umělé trávě Buly Arény v Kravařích střetl tým Steelers ze slovenskými Kings. Tým z Topolčan přicestoval v silné sestavě, ve které nechyběli ani někteří slovenští hráči, kteří byli u první ligové sezóny ostravských Steelers v roce 2011.

V první polovině střetnutí proběhlo zkrácené utkání, ve které měl navrch slovenský tým, který tuto pasáž zaslouženě vyhrál 37:0.

blog

Druhá polovina se nesla ve znamení ryze přípravného střetnutí, kdy se hrála tzv. řízená scrimmage. Kdy každý tým měl určený počet útočných akcí, bez ohledu na jejich výsledek. V této fázi hry se pomalu začal probouzet i tým Steelers a ke konci střetnutí už byl pro topolčanské Kings rovnocenným soupeřem.

I přes nepříjemnou porážku, hráči Steelers si odnesli spoustu herních zkušeností. Jak moc je toto přípravné střetnutí připravilo na novou sezónu - zjistíme brzy. Již za necelých 14 dní v neděli 7.4. od 15hod nastoupí ostravský tým na svém domácím hřišti k prvnímu zápasu ČLAF A - proti pardubickým Stallions.

blog

Skórující hráči

Ohlasy po zápase