Bitters Liga 2017

Příbram

blog

První zápas Ostravě Steelers vyšel na výbornou. Na hřišti příbramských Bobcats dokázali oceláři zvítězit 0:19 po celkem jednoznačném výkonu.

Ostravská offense si bohužel vlastními chybami nechala utéct vyšší bodové zisky. Například 3 fumbly a nebo přehozený snap ve vzdálenosti 1yd od příbramské endzóny. V dnešním zápase tyto chyby nebyly potrestány, ale v dalších zápasech by se mohli stát osudnými.

Velice nekompromisní výkon předvedla ostravská obrana. Hlavně defenzivní lajna, která nedala žádný prostor příbramskému QB a zastavovala většinu her v minusových yardech. Kapitáni obrany Walter Harazim a Adam Synáček si dokonce z legrace stěžovali, že na ně na hřišti nezbyla žádná práce.

S výkonem ostravské obrany jako celku byli dnes všichni naprosto spokojeni. Americké posily a trenéři v jednom Luke Wildung a Garreth Griffeth se nechali slyšet, že směr, kterým se hráči Steelers vydali, začíná nést ovoce, ale je třeba stále tvrdě pracovat a stále se zlepšovat.

Steelers uspěli hned v první zkoušce a stavají se tak pomalu ale jistě překvapením letošní sezony. Jen pro zajimavost v tipovací soutěži PICKE`EM na stránkách České asociace amerického fotbalu 69% tipujících věřilo ve vítězství příbramských Bobcats.

text: Michal Fojtík

Scoring summary

1st QUARTER
Ostrava Steelers TD - 0:6 - Luke Wildung, 35y pass od Michal Dudek (kick neúspěšný); 8:41
2st QUARTER
Ostrava Steelers FG - 0:9 - Jiří Šimečka, 32y; 3:37
3st QUARTER
Ostrava Steelers TD - 0:16 - Dominik Dvorský, 55y run (Jiří Šimečka kick); 8:49
Ostrava Steelers FG - 0:19 - Jiří Šimečka, 44y; 1:26


Game Statistics

JIŽ BRZY...

Nejlepší výkony

Ohlasy po zápase

zdroj: ČAAF.TV


článek na čaaf.cz