Žákovská flagová liga 2022

Ostrava

Flagová Liga U15

ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 12:32

ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 12:30

ISMM Ostrava Steelers - Prague Mustangs 34:0

blog

V neděli 24. dubna pořádal tým ISMM Steelers turnaj žákovské ligy na hřišti v Ostravě. Na hřiště u školy J.Šoupala v Porubě přijely týmy pražských Black Panthers a Mustangs, společně s brněnskými Sígrs.

V prvním zápase narozili naši nejmladší oceláři na dobře hrající Sígrs. Brněnský tým potvrdil, že bude patřit v letošním ročníku k těm nejlepším týmům. Na minulém tunaji naši hráči se Sígrs vysoko prohráli. Ani tentokrát mladí oceláři nevyhráli, ale výkon již byl jistější a výsledek výrazně optimističtější. Po jednom touchdownu za tým Steelers skórovali Marek Výskala a Marco Troncalli.

Ve druhém zápase turnaje narazili naši svěřenci na loňské účastníky finálového turnaje - Prague Black Panthers. A s pražským týmem dlouho drželi krok. Vyrovnaný zápas se zlomil až ke konci zápasu, kdy se Black Panthers podařilo v posledních dvou minutách odskočit dvěma touchdowny na konečných 30:12. Za ostravský tým skóroval opět Marek Výskala a druhou přihrávku Matěje Dluhoše zachytil v endzóně soupeře Ondřej Šimkovič.

blog

V posledním zápase se mladí oceláři dočkali letošní první výhry, když si lehce poradili s nováčky letošního ročníku - Prague Mustangs. Dvakrát se bodově prosadil Ondřej Šimkovič a Marco Troncalli. Poslední touchdown pak přidala Eliška Klimešová.

Druhý turnaj ukázal, že se herní projev našeho týmu stále zlepšuje a můžeme se těšit na jejich další vystoupení. Příští týden vyráží mladí oceláři na Sloveskou, kde v Bratislavě budou hrát na turnaji místních Monarchs.

foto: Robin Fröhlich
text: steelers

Nejlepší výkony

  • Marco Troncalli

    3 Touchdowns

  • Ondřej Šimkovič

    3 Touchdowns

  • Marek Výskala

    2 Touchdowns