Flagové soutěže 2023

Přerov

Flagová liga U15

ISMM Ostrava Steelers 1 - ISMM Ostrava Steelers 2 | 70:0

ISMM Ostrava Steelers 1 - Přerov Mammoths | 32:0

ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators| 24:12

ISMM Ostrava Steelers 2 - Přerov Mammoths | 13:52

ISMM Ostrava Steelers 2 - Brno Alligators | 6:32

blog

1.10.2023 | Oba naše flagové týmy vyrazily do Přerova, kde se utkaly s domácími Mammoths a brněnskými Alligators.

První zápas byl pouze rozehřívací, kdy hrál náš první s naším druhým týmem. Zde nešlo o výsledek, který nakonec skončil vysokou výhrou našeho prvního týmu. Šlo však především o sehrání obou týmů pro další zápasy turnaje.

Náš první tým vstupoval do turnaje jako favorit a očekávání zcela naplnil. Ve druhém zápase porazil domácí Mammoths, když se prosadila Eliška Klimešová, Honza Dluhoš a Vašek Dluhoš. Navíc ocelová obrana udržela soupeře na nule.

Ve třetím zápase pak náš první tým vletěl na Alligators a během prvního poločasu odskočil na rozdíl dvou touchdownů, který udržel až do konce zápasu.

Druhý tým přijel do Přerova opravdu ve velmi mladé sestavě a během zápasů bylo vidět, jak naši nejmladší oceláři hrají lépe a lépe. Dokonce se podařilo skórovat několik touchdownů, o které se zasloužili Martin Grym a Sebastián Micski.

Nyní má náš druhý tým volno, ale my se můžeme těšit na první tým, který se představí na domácím turnaji - již tuto sobotu 7.10. od 11h. Celý turnaj je předkrmem dorosteneckého zápasu našeho týmu U18 proti mladým hráčům Black Panthers.