České soutěže 2023

Ostrava

blog

Sobota 1.7. | V dramatickém semifinálovém zápase na stadionu Bazaly v Ostravě si tým amerického fotbalu ISMM Ostrava Steelers připsal ohromující vítězství nad Znojmo Knights v rámci Snapbacks Ligy. Steelers dominovali ve všech fázích hry a ovládli zápas výsledkem 35:0, čímž si zajistili místo v prestižním finále Czech Bowlu.

Velkou hvězdou utkání se byl quaterback Bradley Jones, který se podílel na všech pěti touchdownech, které hráči ISMM Ostrava Steelers skórovali. Jeho precizní přihrávky a rychlostní manévry způsobovaly nepřekonatelné potíže obraně Znojma. Jones se tímto výkonem potvrdil jako jedna z největších opor týmu a ukázal své skvělé vedení útoku.

blog

Nicméně, úspěch ISMM Ostrava Steelers byl především zásluhou skvělé práce na druhé straně míče. Ocelová obrana hrála neuvěřitelně dobře a udržela soupeře na nule. Jejich síla, rychlost a taktická disciplína způsobily, že Znojmo nemělo šanci proniknout na jejich polovinu hřiště. Skupina obránců jako celek předváděla úžasnou souhru a eliminaci protiútoků soupeře.

Výhra ISMM Ostrava Steelers v semifinále Snapbacks Ligy přinesla jejich fanouškům velkou radost a očekávání pro nadcházející finále - Czech Bowl - se nyní vyšplhala na maximum. Tým se připravuje na zápas o titul a doufá, že si odveze vítězný pohár domů do Ostravy.

foto: SteiSi Foto


Scoring summary

1st QUARTER
ISMM Ostrava Steelers TD - 7:0 - Jan Vysloužil, 30y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 8:22
ISMM Ostrava Steelers TD - 14:0 - Jakub Řeháček, 43y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 0:00
2nd QUARTER
ISMM Ostrava Steelers TD - 21:0 - Petr Škvára, 6y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 0:00
3rd QUARTER
ISMM Ostrava Steelers TD - 28:0 - Jiří Šimečka, 7y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 7:20
4th QUARTER
ISMM Ostrava Steelers TD - 35:0 - Dominik Dvorský, 41y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 11:37


Nejlepší výkony

  • 257 Passing Yards, 5 TD

    Bradley Jones | QB

  • 2.5 Tackles, 1 FF, 1 INT

    Gabriel Fröhlich | DB

  • 2.0 Tackles, 1 INT

    Jan Telnar | DB