Scoring summary

1st HALF
-
2nd HALF
Přerov Mammoths TD - 0:6 - Ondrej Žubretovský, 3y pass od Jakub Vrána (1pt pass neúspěšný); 5:19
Přerov Mammoths SAF - 0:8; 4:21

blog

1st HALF
ISMM Ostrava Steelers TD - 6:0 - Adam Beníček, 0y fumble return (1pt pass neúspěšný); 4:34
ISMM Ostrava Steelers SAF - 8:0; 4:29
2nd HALF
ISMM Ostrava Steelers TD - 14:0 - Jan Hanus, 13y run (2pt pass neúspěšný); 8:34
Vysočina Gladiators TD - 14:6 - Martin Plašil, 13y pass od Dominik Kopic (2pt pass neúspěšný); 7:40
ISMM Ostrava Steelers TD - 21:6 - Marek Bača, 8y run (Daniel Stefanov 1pt pass od Petr Telnar); 0:32

Flagová liga U15

ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators | 19:26

ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators | 38:0

ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths | 54:0

blog

V sobotu hostil náš žákovský tým flagový turnaj U15. Do Ostravy dorazil tým Gladiators, Mammoths a Alligators. Turnaj byl lehce ovlivněn neustálým mrholením.

První zápas jsme nastoupili proti Vysočině Gladiators a trochu nám utekl začátek zápasu. Velmi rychle jsme dostali dva touchdowny a v poločase jsme prohrávali 20:6. Ve druhém poločase již začala fungovat ocelová obrana a náš útok začal stahovat skóre. Bohužel jsme nedokázali zápas posledním drivem otočit a prohráli úvodní zápas.

Druhý zápas a třetí zápas již obrana pracovala naplno a nepovolila svým soupeřům ani bod. Navíc se začalo dařit i útoku, ve kterém se prosadili skoro všichni hráči a útok tak skončil po 3 zápasech s 111 skórovanými body.

Opět tedy končíme na turnaji s výsledkem 2 výhry a jedna prohra. Stále pokračujeme v přípravě našeho týmu na začátek listopadu, kde chceme na finálovém turnaji zabojovat o co nejlepší umístění.

Flagová liga U12

ISMM Ostrava Steelers - Prague Mustangs | 19:26

ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats | 0:34

ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers | 13:6

blog

V neděli vyrazil náš nejmladší tým na dlouhou cestu do Prahy, kde na hřišti domácích Black Panthers vyzval týmy ze západu naší republiky.

Hned první zápas jsme nastoupili proti druhému pražskému týmu - Mustangs. Naši nejmladší oceláři jako by si vzali příklad ve svých starších spoluhráčích a zaspali začátek. Pražský tým nám rychle odskočil o dva touchdowny. Pak ale snížil Mikuláš Fojtík a hned v zápětí skórovala i ocelová obrana, když Darina Klimešová zachytila přihrávku soupeřova quarterbacka a donesla míč až do endzóny soupeře. Ve druhém poločase jsme se dokonce dostali do vedení, když Josef Bogocz Jr. našel Davida Březinu. Následně jsme však trochu polevili a nechali Mustangs překlopit skóre na svou stranu. Závěrečný nápor našeho útoku se bohužel nepodařilo přetavit ve vyrovnání a tak jsme v napínavém zápase těsně prohráli.

blog

Ve druhém zápase jsme se utkali s Příbrami Bobcats a bylo vidět, že se jedná o jeden z nejlepších týmů v lize. Pro náš tým to byla skvělá škola a výborná příprava pro další zápasy. Bohužel se nám z několika slibných akcí nepodařilo skórovat.

Náladu jsme si však zlepšili v zápase proti domácímu týmu. Skvěle se rozehrála naše obrana. A výborně fungovala spolupráce Bogocz - Samuel Gajda, kteří se postarali o oba touchdowny. V konfrontaci s pražskými a příbramskými týmy jsme nabrali hromadu zkušeností. Bylo skvělé si zahrát proti výborným týmům a dokázali jsme si, že jsme na dobré cestě a jsme schopni hrát i s těmi nejlepšími.