Týmové Zprávy

Vše co se chcete dozvědět o Steelers

Paddock eliga 2021

17/02/2021
2021

Rok 2021 začal zatížen covidovými omezeními podobně, jako skončil ten minulý. Na esport však opatření a lockdowny vliv nemají. Tento týden se rozbíhá druhý ročník Paddock eligy v simulátoru amerického fotbalu Madden NFL.

Minulý ročník se podařilo našemu týmu dojít až do finále, kde se esportový tým Steelers, ve složení Daniel Bria, Jan Telnar a Jakub Tröster, stal mistrem ČR. Nakonec to byl jediný mistrovský titul, který byl v roce 2020 v České republice v rámci amerického fotbalu udělen. Ostatní soutěže byly zrušeny z důvodu přetrvávající pandemie.
Letos se opět můžeme těšit na 5 kol základní části a playoff zakončené Paddock Czech eBowlem. Veškeré informace o lize najdete v článku asociace.

A začínáme z ostra - reprízou loňského finále. Tento týden vyzvou náš tým, ve složení Daniel Bria, Jakub Tröster a Petr Šmuk, přerovští Mammoths. Hned ze startu se tak můžeme těšit na ty nejzajímavější souboje.

Rozpis zápasů Steelers v Paddock elize najdete ZDE.


Naše hráče jsme se před startem prvního kola zeptali na pár otázek.

Co si myslíš o letošní verzi Maddenu?
Dan: Mě osobně přijde lepší. Ta minulá byla spíše běhací, tady se lépe hází, takže za mě určitě super.
Petr: Hodně se mi líbí staronová změna v ovládání na DL.

Jaké jsou tvé cíle pro letošní ročník Paddock eligy?
Dan: Určitě zase vyhrát, nic jiného neberu!
Jakub: Vítězství.
Petr: Obhájit titul, zlepšit se

Jaký je tvůj oblíbený tým ve hře?
Dan: Packers a Bucs.
Jakub: Arizona Cardinals.
Petr: Tennessee Titans.

Jaké online hry ještě hraješ?
Dan: FIFU a COD Warzone.
Jakub: COD Warzone.
Petr: NHL 21, NBA2K21, CoD Warzone.
Paddock eliga 2021

tb