Juniorský Pohár 2013

Praha

Poslední turnaj nejvyšší české juniorské soutěže - Juniorského Poháru - se uskutečnil v sobotu 19.10. v Praze.

Steelers se zde utkali s domácími Black Panthers, kterým na začátek turnaje podlehli vysoko 28:0.

Zlepšeným výkonem pak v druhém zápase, proti plzeňským Patriots, drželi minutu před koncem vyrovnaný stav 6:6 (ve druhém poločase vyrovnával 8-yardovým během Dominik Holenka) V poslední minutě však Patriots dvakrát skórovali a zvítězili 18:6.

V posledním zápase turnaje se utkali dva neporažené týmy - Patriots a Black Panthers. A stejně jako v Ostravě, se jejich zápas nerozhodl v normální hrací době. Po dvou prodlouženích, kdy oba týmy skórovali shodný počet bodu, rozhodlo to třetí, kdy Adam Smrekovský vrátil interception 73 yardů až do touchdownu a Black Panthers mohli slavit výhru.

Black Panthers tak přerušili nadvládu Patriots a na svém turnaji zvítězili. Druzí skončili hráči Patriots, kteří se tak stali vítězi celého Juniorského Poháru. Třetí místo obsadili hráči Steelers.

Ostravští junioři sice skončili třikrát na třetím místě, připsali si jednu výhru a pět porážek, ale ukázali, že je fotbal baví, jsou schopni se poctivě připravovat a budou v nejbližších letech posilou pro seniorský A-tým. Navíc nezapomínejme, že s více než polovinou juniorského týmu se můžeme setkat i v příští juniorské sezóně. A můžeme se jen těšit, co nám o rok starší a hlavně o rok zkušenější oceláři předvedou.

Děkujeme všem, kteří se do juniorské sezóny 2013 zapojili a těšíme se s Vámi všemi na sezónu 2014!!!

Prague Black Panthers vs. Ostrava Steelers

1st HALF
Prague Black Panthers TD - 6:0 - Václav Havrda, 11y run (2pt run neúspěšný); 5:42
Prague Black Panthers TD - 14:0 - Bao Duy Pham Nguyen, 41y run (Václav Havrda 2pt run); 1:45
2nd HALF
Prague Black Panthers TD - 22:0 - Bao Duy Pham Nguyen, 69y run (Bao Duy Pham Nguyen 2pt run); 9:30

1st HALF
Pilsen Patriots TD - 0:6 - Petr Francl, 15y pass od Marek Jindra (2pt run neúspěšný); 0:12