Flagová liga U19

Trutnov

blog

Flagový tým Steelers vyrazil na další turnaj flagové ligy U19. A opět předvedl velmi dobrý výkon.
Do Trutnova přijely týmy z Ostravy, Českých Budějovic a Karlových Varů.

K prvnímu zápasu nastoupili hráči Steelers proti domácímu týmu Rangers. Ve vyrovnaném zápase se na obou stranách prosadili pouze dva hráči a o jeden touchdown více nakonec zaznamenal Tyson Steel, který svým hattrickem dovedl ostravský tým k důležité výhře.

Poté mladí oceláři změřili síly s vedoucím týmem tabulky- Hellboys. Ve velmi vyrovnaném zápase, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu, nakonec Steelers o jeden jediný bod na jihočeský tým nestačili.

Chuť si však spravili na karlovarských Warriorech. Ocelová obrana povolila soupeři jen jeden touchdown a v útoku řádili oba receiveři Jakub Březina a Tyson Steel.

Poté nastoupili Steelers opět proti domácím borcům a tentokrát již si utkání pohlídali. Prosadil se i hráč obrany Marek Kovalski a svůj druhý touchdown v sezóně přidal po trick play i quaterback Filip Konečný.

V posledním zápase opět čekal na Steelers soupeř nejtěžší - Budweis Hellboys. Útoky obou týmů nepůsobili v pátem zápase dne vůbec unaveně a tak si diváci mohli užít krásnou bodovou přestřelku. Steelers začali lépe a v poločase už vedli o dva touchdowny 27:18. Ve druhém poločase však Hellboys chytili druhý dech a dramatické utkání v závěru otočili na konečných 43:40. Druhá těsná prohra proti Hellboys tak opět odsunula Steelers na druhé místo v turnaji. A stejnou pozici drží ostravští hráči i v celkovém pořadí po 4 turnajích.

Tento víkend zavítá flagová liga do Ostravy. Přijedou týmy z Brna, Prahy a Trutnova. Bude se jistě na co koukat a mladí oceláři potřebují vaši podporu - takže tuto neděli od 11:00 na hřišti SAP v Porubě!!!

Scoring summary

Rangers – Steelers 14:21 (7:7)
Bojarský 2 – Steel T. 3.

Hellboys – Stellers 26:25 (13:13)
Král 2, Gruber, Chmel – Kolmáš 2, Kroček, Herzog.

Steelers – Warriors 29:6 (12:6)
Vysloužil, Steel T. 2, Březina 2, Konečný – Voráček.

Steelers – Rangers 27:18 (14:6)
Vysloužil, Kovalski, Kolmáš, Konečný – Bojarský, Malý, Rada.

Steelers – Hellboys 40:43 (27:18)
Kolmáš, Konečný 2, Herzog, Březina 2 – Král 3, Lefan 2, Chmel 2.


Nejlepší výkony

 • 5 Touchdowns

  Tyson Steel

 • 4 Touchdowns

  Filip Konečný

 • 4 Touchdowns

  Petr Kolmáš

 • 4 Touchdowns

  Jakub Březina

Ohlasy po zápase