Dorostenecká Liga U18

Ostrava Steelers - Brno Alligators 33:0

Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 20:12

blog

Ke druhému turnaji druhé dorostenecké ligy se vydali mladí oceláři do Brna. Jako neporažený tým z domácího turnaje, byli hráči Steelers favority i na jihu Moravy.

První zápas proti domácím Alligators hrála velmi dobře obrana, která celý první poločas nepustila brněnský útok přes půlku hřiště. V útoku se dařila spolupráce Davida Hoppa s Jakubem Švédou, který svými dvěma touchdowny stanovil výsledek po první půli 12:0 pro Steelers.

Druhý poločas už začala na domácí tým dopadat únava, většina jejich hráčů hrála na obě strany. Ostravský tým přidal další 3 touchdowny a zvítězil 33:0.

blog

Mladí oceláři nastoupili okamžitě k dalšímu utkání, proti plzeňským Patriots. Únava z minulého zápasu se lehce projevila a celý první poločas tahal ostravský tým za kratší konec. Zejména dvojice Vojtěch Mužík s Lukášem Boudou dělala ocelové obraně velké potíže. Na poločasovou přestávku se šlo za nepříznivého stavu 0:12.

Ve druhém poločase se hra Steelers zpřesnila, ocelová obrana začala pracovat na plné obrátky a hlavně se začala projevovat únava plzeňských hráčů, kteří dorazili ve velmi malém počtu.
Po dvou skórování si rozdělili obrana a útok Steelers. Zejména výkon Tomáše Zgubiše, který k zalehnutému fumblu pro touchdown z prvního zápasu, přidal zachycený interception a následně pečetil zápas sackem pro safety.

Dorostenci Steelers jsou tak po dvou turnajích stále neporaženi a zaslouženě okupují čelo tabulky druhé ligy.

text: steelers

Scoring summary

Brno Alligators - Ostrava Steelers 0:33

1st HALF
Ostrava Steelers TD - 0:6 - Jakub Švéda, 1y pass od David Hopp (2pt run neúspěšný); 2:02
Ostrava Steelers TD - 0:12 - Jakub Švéda, 12y pass od David Hopp (2pt pass neúspěšný); 1:32
2nd HALF
Ostrava Steelers TD - 0:19 - Tomáš Zgubiš, 0y fumble return (Tomáš Husak 1pt pass od David Hopp); 5:07
Ostrava Steelers TD - 0:25 - Rostislav Koloděj, 22y pass od David Hopp (1pt pass neúspěšný); 2:15
Ostrava Steelers TD - 0:33 - Rostislav Koloděj, 2y pass od David Hopp (Václav Stibor 2pt run); 1:27

1st HALF
Pilsen Patriots TD - 0:6 - Vojtěch Mužík, 5y pass od Lukáš Bouda (2pt pass neúspěšný); 6:16
Pilsen Patriots TD - 0:12 - Lukáš Bouda, 35y run (2pt pass neúspěšný); 3:34
2nd HALF
Ostrava Steelers TD - 6:12 - Lukáš Trefný, 1y pass od David Hopp (2pt run neúspěšný); 5:28
Ostrava Steelers TD - 12:12 - Adam Stibor, 3y interception return (2pt run neúspěšný); 2:15
Ostrava Steelers TD - 18:12 - Rostislav Koloděj, 10y run (2pt pass neúspěšný); 0:45
Ostrava Steelers SAF - 20:12; 0:21

Ženská Liga 2020

Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 18:6

Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 8:19

blog

V neděli 13.9.2020 odehrál ženský tým Steelers svůj první soutěžní zápas.

Do úvodního turnaje 2. ženské ligy v Příbrami nastoupily naše ocelářky ve skromném počtu 9 hráček, ale ani zraněními oslabený tým se toho nezalekl a šel do toho po hlavě.

Po poněkud pomalejším rozjezdu a prvním skórováním ústeckých Blades se nám nakonec povedlo zvítězit poměrem 18:6.

Druhý zápas jsme držely vedení celou první polovinu, ale příbramské Bobcats nás nakonec svými přesnými passy přehrály 19:8.

text: Evelína Adámková

Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers 6:18

1st HALF
Ústí nad Labem Blades TD - 6:0 - Tereza Pilnajová, 35y run (1pt pass neúspěšný); 1:33
Ostrava Steelers TD - 6:6 - Anna Juráková, 13y pass od Veronika Piatkova (1pt pass neúspěšný); 0:13
2nd HALF
Ostrava Steelers TD - 6:12 - Agáta Ferancová, 45y pass od Veronika Piatkova (2pt run neúspěšný); 1:24
Ostrava Steelers TD - 6:18 - Agáta Ferancová, 9y pass od Veronika Piatkova (1pt pass neúspěšný); 0:29

1st HALF
Ostrava Steelers TD - 6:0 - Denisa Maxnerová, 10y pass od Veronika Piatkova (1pt pass neúspěšný); 5:07
2nd HALF
Příbram Bobcats TD - 8:6 - Nikola Vokurková, 45y run (2pt return obrany); 7:33
Příbram Bobcats TD - 8:12 - Nikola Vokurková, 35y pass od Ivana Vančurová (1pt pass neúspěšný); 4:50
Příbram Bobcats TD - 8:19 - Lucie Černohorská, 3y pass od Ivana Vančurová (Denisa Hrušková 1pt pass od Ivana Vančurová); 0:30