Ostrava Steelers - Ostrava Steelers 2 61:0

Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 33:13

Ostrava Steelers - Brno Alligators 33:32

Ostrava Steelers 2 - Ostrava Steelers 0:61

Ostrava Steelers 2 - Brno Sígrs 27:0

Ostrava Steelers 2 - Brno Alligators 6:40

Ostrava Steelers 2 - Prague Black Panthers 0:58

Druhý hrací týden žákovské ligy flag fotbalu hostila Praha a Ostrava. Na domácím hřišti Steelers se přestavily oba ostravské týmy, dva týmy z Brna a pražští Black Panthers.

První tým Steelers v čele ligové tabulky po jarní části
Na domácím hřišti byli hráči prvního týmu Steelers dominantní v prvních třech zápasech, kdy si postupně poradili s druhým týmem Steelers, pražskými Black Panthers a brněnskými Sígrs.
A jako poslední zápas dne na ně čekal druhý brněnský tým - Alligators. Ti přijeli do Ostravy se silnějším týmem, než čelil ostravským hráčům minulý týden. I na straně Alligators bylo vidět několik reprezentantů a tak se diváci mohli těšit na velmi zajímavý souboj. A dočkali se.
První poločas přinesl spoustu pěkných akcí a skončil smírně 13:13. Ve druhém poločase nejprve chvíli vedli Alligators, pak zase Steelers a nikdy se rozdíl ve skóre nezvýšil více než na jeden touchdown. Hráčům Alligators se těsně před koncem zápasu podařilo snížit touchdownem na rozdíl jednoho bodu a při potvrzení se rozhodli hrát “na výhru” - šli si pro dva body. Tento pokus se však obraně Steelers podařilo zastavit a následně útok taktickou hrou nechal vypršet zbývající čas zápasu. Velmi pěkný zápas tak skončil jednobodovou výhrou našich borců, kteří jsou po dvou turnajích neporaženi a před letní přestávkou se usadili na prvním místě tabulky flagové ligy U15.

Druhý tým zapsal první výhru
Velmi pěknou hrou se prezentoval i náš nejmladší tým - Steelers tým 2. V prvním zápase sice musel zkousnout vysokou prohru proti svým starším spoluhráčům. Ale ukázalo se, že to byla dobrá rozcvička na zápas proti Sígrs.
Nutno říci, že brněnský tým nechal své starší hráče odpočívat a tak se jednalo o takové neoficiální utkání týmů U12. A naši mladí hráči a hráčky dominovali. Zrodilo se vysoké vítězství 27:0 a naši nejmladší oceláři splnili cíl letošní sezóny hned ve druhém turnaji. Nyní se již můžou soustředit na zdokonalování svých dovedností a hlavně zábavu a radost, kterou tento krásný a rychlý sport přináší.
Nevadilo ani, že zbývající dva zápasy turnaje dopadly vysokými porážkami, mladí flagisti Steelers zanechali velmi příjemný dojem z předvedené hry a my se můžeme těšit, zda se po prázdninách podaří rozběhnout liga U12, kde se náš tým jistě neztratí.