České soutěže 2023

Bratislava | Znojmo

15.10.2023 | Vedoucí tým tabulky Monarchs přivítal v odvetě na domácím hřišti Steelers. První vzájemný zápas skončil po velkém boji 28:27 pro Monarchs, ale odveta měla jednoznačný průběh. Quarterback domácích Martin Melich společně s Adamem Hurajtem se v úvodní čtvrtině prosadili hned dvakrát a v úvodu třetí čtvrtiny navyšoval Melich běhovým touchdownem už na 21:0.

Monarchs rozhodli o výhře ještě do konce prvního poločasu, když další dva touchdowny dali Horniak a Hurajt, pro něhož to byl třetí touchdown v zápase. Týmy tak vstupovaly do druhého poločasu za stavu 35:0 a Horniak se Slowiaczkem už jen kosmeticky upravili skóre na konečných 41:6.

text: ČAAF

ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs TD - 7:0 - Adam Hurajt, 12y pass od Martin Melich (Dominik Kollati kick); 6:30
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs TD - 21:0 - Martin Melich, 36y run (Dominik Kollati kick); 9:07
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs TD - 28:0 - Jakub Horniak, 3y run (Dominik Kollati kick); 6:25
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs TD - 41:0 - Jakub Horniak, 25y run (kick neúspěšný); 6:20
ISMM Ostrava Steelers TD - 41:6 - Jan Slowiaczek, 10y run (nepotvrzováno); 0:00