Flagová Liga U15

ISMM Ostrava Steelers - Prague Lions 12:19

ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 14:42

ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 27:13

24.6.2023 | Nejmladší tým ISMM Ostrava Steelers vyrazil ke svému poslednímu jarnímu turnaji na hřiště pražských Black Panthers.

Ve svém prvním zápase se utkali naši mladí oceláři s dalším pražským týmem, mladými Lions. Dlouhá cesta zanechala na našich hráčích své následky a první poločas jsme prohráli 13:0. Ve druhém poločase již hráli naši hráči naplno, ale dotáhnout pražský tým se jim nepodařilo a turnaj zahájili těsnou prohrou.

Ve druhém zápase jsme narazili na vedoucí tým Západní skupiny - Příbram Bobcats. Zde se projevila absence několika hráčů, především na obranné straně. Nakonec jsme prohráli vysoko 42:14.

Až ve třetím zápase, proti domácím Black Panthers, začal náš tým hrát naplno a zakončil jarní sezónu nejen výhrou, ale i skvělou hrou. Náš tým tak letní přestávku přečká na druhém místě Východní skupiny. Děkujeme všem hráčů, rodičům a trenérům za skvělou reprezentaci naše týmu a těšíme se na další krásné zápasy na podzim.