ČLAF A 2013

Trnava

Bez starting quaterbacka Lukáše Vojnara a s početnou marodkou vyrazili hráči Steelers do Trnavy k druhému utkání proti místním Bulldogs.

Stejně jako v zápase před dvěma týdny v Ostravě nezvládli Steelers začátek. Po několika chybách tak už po první čtvrtině ostravský tým prohrával o tři touchdowny.

Ve druhé a třetí čtvrtině se podařilo skórovat také Steelers, ale domácí tým Bulldogs kontroloval zápas a nakonec zaslouženě zvítězil rozdílem třídy.

Trnava Bulldogs TD - 7:0 - Jozef Klokner, 13y pass od Timothy James Arndt II (Tomáš Szarka kick); 10:48
Trnava Bulldogs TD - 13:0 - Ján Pavlovčík, 7y pass od Timothy James Arndt II (kick neúspěšný); 9:10
Trnava Bulldogs TD - 21:0 - Jozef Klokner, 7y pass od Timothy James Arndt II (Ján Pavlovčík 2pt pass od Timothy James Arndt II); 2:58
Trnava Bulldogs TD - 27:0 - Jakub Fančovič, 24y interception return (kick neúspěšný); 11:52
Ostrava Steelers FG - 27:3 - Daniel Merta, 33y; 5:17
Trnava Bulldogs TD - 34:3 - Marián Fečko-Čegiň, 4y run (Ján Pavlovčík kick); 0:00
Ostrava Steelers TD - 34:9 - Václav Modrovič, 2y fumble return (kick neúspěšný); 11:51
Trnava Bulldogs TD - 41:9 - Lukáš Vittek, 28y interception return (Ján Pavlovčík kick); 6:48
Trnava Bulldogs TD - 48:9 - Patrik Mirga, 4y run (Ján Pavlovčík kick); 0:00
Trnava Bulldogs TD - 54:9 - Timothy James Arndt II, 33y pass od Marián Fečko-Čegiň (kick neúspěšný); 3:03